پست اکسپرس بین المللی از سراسر دنیا

سپکس؛ پست اکسپرس

پست اکسپرس اروپا

در ارتباط تجاری با اروپا جای خالی یک شرکت تخصصی حمل حس می‌شود. در شرایطی که رونق مراودات کمتر شده است گاهی ممکن است ارسال یک بسته تجاری یا کالا از اروپا به ایران ماه‌ها طول بکشد. سپکس برای رفع این مشکل دست‌به‌کار شده و به کمک همکاری که با ایرلاین‌های معتبر اروپایی دارد هر کالایی را که بخواهید از هرکدام از کشورهای عضو و غیرعضو اتحادیه اروپا در کمترین زمان ممکن برایتان ارسال می‌کند.

پست اکسپرس آسیا

از شرق آسیا تا کشورهای خاورمیانه؛ هر کالای یا محموله‌ای که بخواهید در کمترین زمان ممکن برای شما خرید و ارسال می‌شود. چه بار از شما از کره و چین و آسیای جنوب شرق باشد چه از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس. در حقیقت بزرگ‌ترین سهم تجارت ایران با همین کشورهاست و سپکس با پشتیبانی از پروازهای متعددی که در این مسیرها انجام می‌شود می‌تواند در کمترین زمان ممکن خریدتان را به دست شما برساند.

پست اکسپرس آمریکا

نبود پرواز مستقیم بین ایران و آمریکا به این معنی نیست که نتوانید بسته‌های کوچک خود را بین این دو کشور منتقل کنید. دیگر کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی نیز مراوداتی با ایرانیان دارند و سپکس با حفظ خط ارتباطی بین این دو کشور هم با ارسال مدارک به مسافران و دانشجویان کمک می‌کند و هم به دیگر اشخاصی که قصد ارسال بار از کشورهای آمریکایی به ایران را دارند، خدمت‌رسانی می‌کند.

پست اکسپرس آفریقا

ایران تجارتی 1.2 میلیارد دلاری با قاره سیاه دارد و بازرگانان و تاجران زیادی بین این دو کشور تجارت و مراوده‌های تجاری دارند. یکی از مشکلاتی که ارسال محموله‌های بار از آفریقا به ایران دارد نبود پست بین‌المللی است که سپکس با داشتن متخصصان حمل و ترخیص به رفع این مشکل کمک می‌کند. از این به بعد شما می‌توانید از سرویس حمل برای بسته‌های کوچک بین ایران و کشورهای آفریقایی بهره‌مند شوید.