پست اکسپرس بین المللی آفریقا

سپکس؛ پست اکسپرس

پست اکسپرس آفریقا

ایران تجارتی 1.2 میلیارد دلاری با قاره سیاه دارد و بازرگانان و تاجران زیادی بین این دو کشور تجارت و مراوده‌های تجاری دارند. یکی از مشکلاتی که ارسال محموله‌های بار از آفریقا به ایران دارد نبود پست بین‌المللی است که سپکس با داشتن متخصصان حمل و ترخیص به رفع این مشکل کمک می‌کند. از این به بعد شما می‌توانید از سرویس حمل برای بسته‌های کوچک بین ایران و کشورهای آفریقایی بهره‌مند شوید.

پست اکسپرس چیست؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که پست اکسپرس چیست؟ پست اکسپرس یکی از راه‌های نقل و انتقال کالا است که می‌توانید با این روش کالای خود را به سراسر جهان ارسال کنید. در برخی از کشورها پست هم در داخل کشور و هم به خارج از کشور انجام می‌شود. در اینجا در مورد پست اکسپرس بین المللی هم صحبت خواهیم کرد.

پست اکسپرس سریع بین المللی چیست؟

پست بین المللی اکسپرس یک راه قابل اطمینان، موثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال کالا به داخل و خارج از کشور می باشد. لذا برای واردات بارهایی به عنوان سمپل(نمونه) گزینه بسیار مناسبی می باشد. مرسولات پستی بنا به درخواست مشتری و در مقابل پرداخت هزینه مربوطه، به مقصد ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس بسته های ارسالی به مقاصد بین المللی تحت پوشش شرکت پست بین المللی ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس زمان تحویل کالا یا مرسولات منعطف بوده و فقط زمان آن برآورد می شود و ضمانتی روی تاریخ دقیق آن وجود ندارد. به همین دلیل یک بازه زمانی برای ارسال و دریافت مرسولات تعریف می شود