پست اکسپرس بین المللی آسیا

سپکس؛ پست اکسپرس

پست اکسپرس آسیا

از شرق آسیا تا کشورهای خاورمیانه؛ هر کالای یا محموله‌ای که بخواهید در کمترین زمان ممکن برای شما خرید و ارسال می‌شود. چه بار از شما از کره و چین و آسیای جنوب شرق باشد چه از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس. در حقیقت بزرگ‌ترین سهم تجارت ایران با همین کشورهاست و سپکس با پشتیبانی از پروازهای متعددی که در این مسیرها انجام می‌شود می‌تواند در کمترین زمان ممکن خریدتان را به دست شما برساند.

پست اکسپرس چیست؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که پست اکسپرس چیست؟ پست اکسپرس یکی از راه‌های نقل و انتقال کالا است که می‌توانید با این روش کالای خود را به سراسر جهان ارسال کنید. در برخی از کشورها پست هم در داخل کشور و هم به خارج از کشور انجام می‌شود. در اینجا در مورد پست اکسپرس بین المللی هم صحبت خواهیم کرد.

پست اکسپرس سریع بین المللی چیست؟

پست بین المللی اکسپرس یک راه قابل اطمینان، موثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال کالا به داخل و خارج از کشور می باشد. لذا برای واردات بارهایی به عنوان سمپل(نمونه) گزینه بسیار مناسبی می باشد. مرسولات پستی بنا به درخواست مشتری و در مقابل پرداخت هزینه مربوطه، به مقصد ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس بسته های ارسالی به مقاصد بین المللی تحت پوشش شرکت پست بین المللی ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس زمان تحویل کالا یا مرسولات منعطف بوده و فقط زمان آن برآورد می شود و ضمانتی روی تاریخ دقیق آن وجود ندارد. به همین دلیل یک بازه زمانی برای ارسال و دریافت مرسولات تعریف می شود