پست اکسپرس بین المللی اروپا

سپکس؛ پست اکسپرس

پست اکسپرس اروپا

در ارتباط تجاری با اروپا جای خالی یک شرکت تخصصی حمل حس می‌شود. در شرایطی که رونق مراودات کمتر شده است گاهی ممکن است ارسال یک بسته تجاری یا کالا از اروپا به ایران ماه‌ها طول بکشد. سپکس برای رفع این مشکل دست‌به‌کار شده و به کمک همکاری که با ایرلاین‌های معتبر اروپایی دارد هر کالایی را که بخواهید از هرکدام از کشورهای عضو و غیرعضو اتحادیه اروپا در کمترین زمان ممکن برایتان ارسال می‌کند.

پست اکسپرس چیست؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که پست اکسپرس چیست؟ پست اکسپرس یکی از راه‌های نقل و انتقال کالا است که می‌توانید با این روش کالای خود را به سراسر جهان ارسال کنید. در برخی از کشورها پست هم در داخل کشور و هم به خارج از کشور انجام می‌شود. در اینجا در مورد پست اکسپرس بین المللی هم صحبت خواهیم کرد.

پست اکسپرس سریع بین المللی چیست؟

پست بین المللی اکسپرس یک راه قابل اطمینان، موثر، سریع و مقرون به صرفه برای ارسال کالا به داخل و خارج از کشور می باشد. لذا برای واردات بارهایی به عنوان سمپل(نمونه) گزینه بسیار مناسبی می باشد. مرسولات پستی بنا به درخواست مشتری و در مقابل پرداخت هزینه مربوطه، به مقصد ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس بسته های ارسالی به مقاصد بین المللی تحت پوشش شرکت پست بین المللی ارسال می‌شوند. در پست بین المللی اکسپرس زمان تحویل کالا یا مرسولات منعطف بوده و فقط زمان آن برآورد می شود و ضمانتی روی تاریخ دقیق آن وجود ندارد. به همین دلیل یک بازه زمانی برای ارسال و دریافت مرسولات تعریف می شود