Amazon

سپکس؛ خرید از وب سایت آمازون

work
کارشناسان با تجربه
assignment_turned_in
پرداخت ریالی
chat
پشتیبان اختصاصی
dashboard
مذاکره با تامین کنندگان
compare
ارسال door to door
cloud_done
امکان بازرسی کالا
access_time
ارسال 7 تا 10 روز کاری
domain
26 سال سابقه

چرا قیمت محصولات در آمازون پایین‌تر است؟

سایت آمازون (www.amazon.com) به‌تنهایی تعیین‌کننده قیمت رقابتی در بازار نیست و به‌عنوان «فروشنده شخص ثالث» در بازار محسوب می‌شود.
مانند بسیاری از خرده‌فروشان آنلاین، آمازون نیز از الگوریتم‌های قیمت‌گذاری پویا بر اساس عرضه و تقاضا استفاده می‌کند. آمازون با استفاده از تحلیل‌های تخصصی سطح باقیمانده سهام، سودآوری اقلام، تعداد فروشندگان و بسیاری عوامل دیگر، استفاده می‌کند و بر اساس این استراتژی‌ها سیستمی کنترلی برای قیمت‌ها تعیین کرده است. باید توجه داشت که استراتژی قیمت‌گذاری آمازون لزوماً این نیست که محصولات را با قیمت بسیار ارزان‌تر از خرده‌فروشان دیگر ارائه دهد، بلکه مقیاس آن بر اساس حجم سفارش خرید تعیین می‌شود.
آمازون در ارائه خدماتی نظیر بسته‌بندی، ذخیره‌سازی و ارسال مستقیم کالاها به خریداران بسیار کارآمد است و به طور گسترده‌ای برای کاهش هزینه‌های عملیاتی سرمایه‌گذاری می‌نماید. با کاهش این هزینه برای مشتریان خود انگیزه خوبی ایجاد کرده است.

نکات مهم برای خرید امن در آمازون

از انتخاب تخفیف‌های جعلی خودداری کنید، به‌جای آنکه به فکر امتیازها، کوپن‌ها و تخفیف‌های روزانه باشید، تمرکزتان را روی کالاهایی که مورد نیازتان بگذارید. این قبیل پیشنهادات با ایجاد حس فوریت، باعث می‌شوند بسیاری از مردم چیزهایی را بخرند که معمولاً نیازی به آن ندارند. برخی از فروشندگان از این قدرت قیمت‌گذاری سوءاستفاده می‌کنند. محصولات زیادی در آمازون وجود دارد که در «تخفیف» بی‌پایان هستند و این امر باعث می‌شود که تشخیص کالاهایی ضروری از غیرضروری سخت و دشوار گردد.

چگونه از آمازون خرید کنیم؟

بسیاری از مشتریان خواهان کالای ارجینال از آمازون هستند، کالاهایی که در ایران و یا سایت‌های چینی پیدا نمی‌شود.
سپکس خرید از آمازون را برای شما آسان می‌کند. کافی است روی دکمه ثبت سفارش بزنید، اسم و شماره تماس و ایمیل خود به همراه لینک کالایی که می‌خواهید از آمازون خریداری کنید را در فرم ثبت سفارش وارد کنید. توضیحات تکمیلی مثل تعداد کالاهایی که می‌خواهید را هم می‌توانید در قسمت توضیحات اضافه کنید. بعد از ارسال درخواست با شما تماس می‌گیریم و اطلاعات تکمیلی به همراه هزینه‌ی کارمزد را خدمت‌تان اعلام می‌کنیم.
توجه داشته باشید،از خرید کالاهایی که واردات آن ها در ایران ممنوع است و با قوانین کشور عزیزمان مغایرت دارد، صرف نظر نمایید.

سؤالات متداول

آیا محدودیتی در سفارش و خرید کالا از آمازون وجود دارد؟

بله، کالاهایی که قابل سفارش نیستند به شرح زیر هستند:
• کالاهایی که طبق قوانین کشور ممنوعه هستند مانند: پوشاک، مشروبات الکلی، مواد مخدر و …
• کالاهایی که نیاز به مجوزهایی از قبیل بهداشت، استاندارد و مخابرات دارند.

کالای خریداری شده از آمازون پس از چه مدتی به دست ما می‌رسد؟

کالای خریداری شده از آمازون کاملا بستگی به نوع، وزن و تعداد کالای مد نظر شما دارد.