خرید از دبی و تحویل در ایران

خرید از دبی

شهر دبی واقع در کشور امارات متحده عربی است که اکثر برندهای معروف دنیا در آن نمایندگی دارند به همین دلیل این شهر مناسب‌ترین مکان برای خرید کالاهای برند و معتبر با به‌صرفه‌ترین قیمت روز است. به دلیل تحریم‌های بین‌المللی که علیه ایران وجود دارد، تجارت مستقیم با بسیاری از کشورها دچار اختلال شده است که دبی هم از این موضوع مستثنی نیست! بسیاری از شرکت‌ها و نمایندگی‌ها به‌صورت مستقیم با بازرگانان ایرانی تجارت نمی‌کنند. علاوه بر این، موارد متعدد از جمله انتقال وجه یا انتقال بار از دبی به ایران ممکن است با اختلال روبرو شوند. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد خرید مستقیم از دبی را دارید، از خدمات شرکت پست بین‌المللی سپکس استفاده کنید.

فروشگاه‌های اینترنتی دبی برای خرید آنلاین

محبوب‌ترین کالاها برای خرید از دبی

مواردی که اشاره شد تنها بخشی از کالاهایی است که می‌توان به‌صورت تکی و عمده‌ توسط شرکت پست اکسپرس سپکس خرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه هزینه‌ها با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

روش خرید از دبی

به دلیل قیمت ارز و گرانی‌های موجود در داخل کشور بسیاری افراد حقیقی و حقوقی قادر به سفر نیستند و این موضوع که چگونه از دبی خرید کنند به شرایط و انتظارات آنها بستگی دارد. یکی از روش‌های خرید بی‌دغدغه از دبی اعتماد به شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی است که واقع در این شهر هستند. این شرکت‌ها می‌توانند صفر تا صد امور مربوطه به خرید کالا و ارسال آن را در سریع‌ترین زمان ممکن به درب منزل انجام دهند. پیشنهاد ما به شما خریدار محترم شرکت پست بین‌المللی سپکس است این مجموعه در شهر دبی شعبه داشته و می‌تواند شخصاً برای خرید کالای مدنظرتان مستقیماً با تأمین‌کننده کالا ارتباط برقرار کنند تا از اصالت کالا مطمئن شوند. در غیر این صورت می‌توانید کالای خود را خریداری و آماده کنید، سپس شرکت پست اکسپرس سپکس وظیفه حمل آن را تا درب منزل در ایران برعهده بگیرد.

مزیت و سود خرید از دبی چیست؟

تجار و بازرگانان ایرانی تمایل زیادی به خریدکردن از امارات متحده عربی دارند. محبوبیت بازار دبی برای ایرانیان مزایایی دارد که در اثر خرید و واردات شامل حال آنها می‌شود. مهم‌ترین سودی که در اثر ترخیص کالا  به دست می‌آید کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل به ایران است. دبی در همسایگی ایران بوده و تجار می‌توانند با سرعت بالا و با صرف هزینه کم کالاها را به ایران وارد کنند. گمرک امارات عامل دیگری برای خرید تجار از دبی است که برای ترخیص کالا هزینه‌ای دریافت نمی‌کنند. واردکنندگان از دبی بدون پرداخت هزینه‌های گمرکی، محصول و کالای خود را وارد کشور می‌کنند و این سبب می‌شود که قیمت خرید کالا با قیمت خرید آن از کشور مبدأ یکسان باشد. تجار ایرانی کالای موردنظر خود را از این کشور وارد کرده و آن را با همان قیمت که در کشور سازنده ارائه می‌شود می‌فروشند؛ بنابراین تجار ایرانی می‌توانند با صرف‌کردن وقت کم و هزینه حمل‌ونقل کالا به‌اندازه کم، این نوع واردات را به ایران تداوم دهند.

خرید به‌آسانی سپکس از دبی

اگر قصد خرید از دبی را دارید بهترین گزینه، استفاده از خدمات شرکت پست بین‌المللی سپکس است. شرکت سپکس علاوه بر در اختیار داشتن دفاتر اختصاصی و پرسنل مجرب در دبی، در رابطه مستقیم با خطوط هوایی معتبر جهانی می‌تواند یک تجربه خرید آسان را برای شما فراهم کند. خرید و انتقال کالا به ایران در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. برخی تصور می‌کنند به دلیل گرانی شهر دبی بهتر است خرید خود را از کشورهای دیگر انجام دهند؛ اما پیشنهاد می‌شود از خدمات خرید از دبی شرکت پست  بین‌المللی سپکس استفاده تا دید بهتری به این موضوع پیدا کنید.