Search
Close this search box.

فریت بار به دانمارک

فریت بار به دانمارک

دانمارک کشوری است که در مجموعه شاخص‌های زندگی، جزو بهترین مقاصد برای زندگی محسوب می‌شود. این کشور از اعضای اتحادیه اروپا و یکی از کشورهای اسکاندیناوی است که به دلیل تأمین رفاه عمومی، زیرساخت‌های مناسب و سیاست‌های اجتماعی کارآمد، در رتبه‌بندی‌های جهانی، شادترین مردم را دارد. جزایر دیدنی و خط ساحلی طولانی در حدود ۷۵۰۰ کیلومتر، کوهستان‌های کم‌ارتفاع، تراز تجاری مثبت به‌واسطه رونق‌بخش‌های صنایع کشاورزی، غذایی، دارویی و انرژی سبز، ارائه خدمات عمومی رایگان یا با یارانه در حوزه‌های آموزش، بهداشت و… فقدان فساد اداری و برقراری عدالت در ابعاد اقتصادی و اجتماعی، تنها برخی از ویژگی‌های کشور دانمارک است که آن را به مقصدی جذاب برای زندگی، تحصیل، تجارت و گردشگری تبدیل کرده است.

 به همین دلایل، سفر به دانمارک و تجربه زندگی در کنار شادترین مردم جهان، شاید برای خیلی از افراد جذابیت داشته باشد. اگر شما هم جزء این افراد هستید و قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در دانمارک را دارید، قطعاً خدماتی مانند حمل بار هوایی، فریت بار به دانمارک و یا کارگو، در این مسیر یکی از نیازهای شما خواهد بود.

حمل هوایی

حمل هوایی

ارسال سریع

ارسال۳ تا ۵ روز کاری

کارشناسان با تجربه

کارشناسان با تجربه

فریت بار مسافری به دانمارک

عدم آشنایی با قوانین مربوط به ارسال بار هوایی به دانمارک و میزان مجاز بار همراه مسافر (تا ۳۰ کیلوگرم) می‌تواند هزینه‌های اضافی زیادی را در سفر به این کشور به همراه داشته باشد. بسته به میزان اضافه بار، جریمه‌هایی از سوی شرکت هواپیمایی اخذ می‌شود که ممکن است برای برخی مسافران به‌صرفه نباشد.

خدمات فریت بار مسافری سپکس می‌تواند راه‌حل مناسبی برای این مسئله باشد و هزینه‌های حمل بار را تا یک‌سوم کاهش دهد. با استفاده از این خدمات، مسافران می‌توانند بار اضافی خود را با هزینه‌ای بسیار کمتر از جریمه شرکت‌های هواپیمایی به دانمارک ارسال کنند. از قیمت مناسب تا بسته‌بندی حرفه‌ای و تحویل بار در مقصد، از خدمات سپکس به‌عنوان شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی است که این امکان را به مسافران می‌دهد تا با خیال راحت و بدون دغدغه‌ی هزینه‌های اضافی به این کشور سفر کنند.

سایر خدمات سپکس: فریت بار به آمریکا

مراحل فریت بار مسافری به دانمارک

فریت بار مسافری به دانمارک یک فرآیند چندمرحله‌ای است که به‌منظور حمل بار به‌صورت اصولی و قانونی به این کشور انجام می‌شود. شما می‌توانید کلیه مراحل را به متخصصین در سپکس سپرده و مطمئن باشید لوازم شخصی، اسباب منزل یا هر آنچه نیاز به ارسال به دانمارک را داشته، به‌موقع و ایمن به مقصد خواهد رسید. کافی است برای شروع از کارشناسان خبره ما در سپکس، مشاوره رایگان بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را برای آماده‌سازی و بسته‌بندی بار، انجام تشریفات گمرکی و حمل بار به دانمارک دریافت کنید. پس از آن این مراحل توسط همکاران ما در سپکس طی خواهند شد:

  1. مراجعه کارشناسان جهت ارزیابی و بسته‌بندی بار به‌صورت تخصصی
  2. بارگیری و انتقال بار از محل به فرودگاه امام خمینی
  3. تکمیل فرم‌های مربوطه و مدارک، بیمه‌نامه و سایر مستندات فریت بار به دانمارک
  4. دریافت مجوزهای گمرکی و مراحل اداری ارسال بار به دانمارک
  5. صدور بارنامه
  6. الصاق برچسب‌ها، انجام بازرسی‌های امنیتی و تحویل بار به شرکت هواپیمایی
  7. تحویل بارنامه به مسافر
  8. ردیابی و پشتیبانی محموله تا رسیدن به مقصد در دانمارک

برای ارتباط با کارشناسان ما تماس بگیرید.

باتوجه‌به قوانین و مقررات گمرکی، مدارک موردنیاز برای فریت بار هوایی به دانمارک بسته به اینکه بار مسافری یا تجاری است، متفاوت خواهد بود. چنانچه قصد دارید از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) بار خود را به دانمارک ارسال کنید ارائه مدارک زیر الزامی است:

مدارک موردنیاز برای فریت بار هوایی به دانمارک

مدارک فریت بار مسافری به دانمارک

مدارک ارسال بار تجاری به دانمارک

جهت رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید.✈

ارسال بار به شهرهای مختلف دانمارک

دانمارک کشوری نسبتاً کوچک و متراکم است که این امر ارسال بار به شهرهای مختلف آن را در مقایسه با کشورهای بزرگ‌تر، ساده‌تر می‌کند. شهرهای اصلی این کشور مانند کپنهاگ، آرهوس، ادنسه و آلبور دارای فرودگاه‌های بین‌المللی و زیرساخت‌های حمل‌ونقل هوایی مجهز و مناسبی هستند. چنانچه قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت در یکی از شهرهای دانمارک را دارید، بهترین و مناسب‌ترین راه برای ارسال بار به این کشور را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

کپنهاگ، پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور دانمارک است. این شهر در سواحل دریای بالتیک واقع شده و بر روی دو جزیره زیلند و آمیگر ساخته شده است. کپنهاگ از نظر جغرافیایی در شمال شرقی دانمارک قرار دارد و با شهر مالمو در سوئد از طریق پل اورسوند ارتباط دارد. بازار کار این شهر به‌ویژه در حوزه‌های فناوری، خدمات مالی و طراحی رونق دارد و سالانه مسافر و مهاجرین زیادی را به خود جذب می‌کند. برای سفر و ارسال بار هوایی به این شهر از دانمارک، فرودگاه کاستر که از مهم‌ترین فرودگاه‌های اسکاندیناوی محسوب می‌شود، مورداستفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما قصد سفر به کپنهاگ را دارید و وزن بار شما بیش از حد مجاز است، با استفاده از خدمات فریت بار شرکت سپکس، مشکل حمل بار اضافی شما را برطرف خواهد شد. هزینه فریت بار به کپنهاگ، حدود ۳۰% کمتر از جریمه اضافه‌بار همراه مسافر در پرواز بوده و مقرون‌به‌صرفه‌ترین روش ارسال بار به دانمارک است.

بیلوند (Billund) یک شهر کوچک در دانمارک است که در شبه‌جزیره یوتلاند قرار دارد. این شهر به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بنادر تجاری دانمارک شناخته می‌شود. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی به آب‌های عمیق اقیانوسی، یکی از مهم‌ترین مراکز حمل‌ونقل دریایی در دانمارک محسوب می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین بنادر در شمال اروپا است. این شهر به دلیل موقعیت ساحلی خود، یکی از مقاصد محبوب گردشگری در فصول گرم سال است. اگر قصد سفر به این مقصد در دانمارک را دارید، می‌توانید با ارسال بار هوایی به فرودگاه بیلوند در زمانی کوتاه بار خود را در این شهر تحویل بگیرید.

این فرودگاه عمدتاً برای پروازهای تجاری و حمل‌ونقل بار مورداستفاده قرار می‌گیرد. فرودگاه بیلوند یکی از مراکز اصلی حمل‌ونقل هوایی بار در دانمارک است و عمدتاً برای پروازهای تجاری و حمل‌ونقل بار مورداستفاده قرار می‌گیرد. این فرودگاه دارای امکانات و زیرساخت‌های مناسب برای حمل‌ونقل فریت بار است و به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب، گزینه مطلوبی برای ارسال بار از ایران به دانمارک به شمار می‌رود.

هزینه ارسال بار به دانمارک

هنگام ارسال بار به دانمارک، مجموعه‌ای از هزینه‌ها و تشریفات باید در نظر گرفته شود که تعیین‌کننده تعرفه نهایی فریت بار به این کشور خواهد بود. هزینه فریت بار به دانمارک از طریق حمل هوایی بر اساس بازه‌های وزنی:

 نرخ‌دهی و محاسبه می‌شود. همچنین، عوامل زیر در تعرفه ارسال بار به دانمارک تأثیر مستقیم دارند:

جهت اطلاع از تعرفه‌ها و هزینه ارسال بار به دانمارک با کارشناسان ما در سپکس تماس بگیرید.

ارسال بار هوایی لوازم شخصی و اثاثیه منزل به دانمارک

به طور معمول مهاجران پس از دریافت اجازه ورود به دانمارک، معمولاً به فکر انتقال لوازم منزل و شخصی خود به این کشور هستند. در قوانین گمرکی این کشور ورود برخی اقلام شخصی به دانمارک معاف از پرداخت عوارض است، مانند اقلامی که حداقل ۶ ماه تحت مالکیت و استفاده فرد بوده باشند و یا لوازمی که خارج از دانمارک به منظوری استفاده داشته‌اند را بخواهند با همان نحوه استفاده به این کشور وارد کنند. با استفاده از خدمات فریت بار به دانمارک شرکت سپکس می‌توانید تمام مراحل ارسال بار و این دست از معافیت‌ها را به‌صورت قانونی و اصولی طی کنید. از بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ تا ترخیص بار از گمرک و حمل آن به محل اقامت در دانمارک توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

فریت بار به دانمارک، از ابتدا تا پایان

برای ارسال بار به دانمارک، اعتماد به شرکتی معتبر و باتجربه در این زمینه نیاز است تا تضمین‌کننده انجام موفق و بدون دغدغه تمامی مراحل ارسال باشد. استفاده از خدمات فریت بار برای ارسال انواع بار از جمله اضافه‌بار مسافری، لوازم منزل و خرده بار، گزینه مناسبی است. شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی سپکس باتجربه و تخصص طولانی‌مدت خود در زمینه ارسال بار هوایی به خارج از کشور، از بسته‌بندی مناسب و حمل بار به فرودگاه گرفته تا صدور بارنامه و انجام تشریفات گمرکی، را برعهده گرفته تا بار به مقصد در دانمارک به‌سلامت تحویل داده شود.

سؤالات متداول

کدام شرکت‌های هواپیمایی از ایران به دانمارک بار ارسال می‌کنند؟

شرکت‌های هواپیمایی معتبری مانند قطر ایرویز، امارات ایرکارگو، لوفت‌هانزا و ایرفلوت در این زمینه فعالیت دارند و خدمات حمل بار هوایی را به مقصد شهرهای مختلف دانمارک ارائه می‌دهند.

کالاهای ممنوعه فریت بار به دانمارک کدام‌اند؟

سرکه و ترشیجات، انواع باتری، اسپری و لوازم آرایشی اشتعال‌زا به دلیل خطر آتش‌سوزی و آلودگی، طبق قوانین بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی ممنوع هستند. همچنین، مواد منفجره، مواد شیمیایی خطرناک و رادیواکتیو، عتیقه‌جات، کتاب‌های خطی و چاپ‌سنگی، اوراق مینیاتوری و آثار هنری اصیل نیز جزء کالاهای غیرمجاز برای ارسال به دانمارک هستند. این محدودیت‌ها برای حفظ ایمنی سفرهای هوایی و جلوگیری از خطرات احتمالی اعمال می‌شوند.

ارسال بار به دانمارک چقدر زمان می‌برد؟

مدت‌زمان حمل بار به دانمارک بین ۴ تا ۵ روز کاری است. عوامل مؤثر بر زمان تحویل بار مانند شرایط آب‌وهوا، مشکلات ترافیکی، تعطیلات و تشریفات گمرکی ممکن است این بازه را تغییر دهند.

آیا قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف دانمارک با هم تفاوت دارد؟

بله، قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف دانمارک معمولاً متفاوت است. شرکت‌های هواپیمایی مختلف تعرفه‌های متفاوتی دارند، به طور مثال تعرفه هواپیمایی امارت با ایران‌ایر برای ارسال بار به دانمارک متفاوت است. از طرفی مسافت هم در ارسال بار از ایران به شهرهای مختلف دانمارک عامل مهمی در تعیین قیمت فریت بار به این کشور است.