Search
Close this search box.

فریت‌بار به انگلستان؛
بهترین انتخاب برای ارسال بار مسافری

فریت‌بار به انگلستان؛
بهترین انتخاب برای ارسال بار مسافری

ارسال بار به انگلستان، چه برای مسافران و مهاجران و چه برای تجار، همیشه یک دغدغه مهم بوده است. بسیاری از ایرانیان به‌منظور زندگی، کار یا تحصیل، قصد مهاجرت به انگلستان را دارند و معمولاً تمایل دارند تا بخشی از وسایل خود را به این کشور منتقل کنند. روش‌های مختلفی برای حمل بار به انگلستان وجود دارد به همین دلیل بسیاری از مهاجران و مسافران قبل از سفر به دنبال کسب اطلاعات دراین‌خصوص هستند. از طرفی صادرکنندگان و تجار در زمینه ارسال بار به انگلستان، با موضوعاتی نظیر رعایت قوانین تجاری و گمرکی، روش‌های حمل بار و ترخیص کالا از گمرک مقصد و… مواجه هستند. اما چرا فریت‌ بار به انگلیس راهکار مناسبی برای ارسال بار به این کشور است؟ در پروازهای مستقیم، محدودیت‌های وزنی برای بارهای مسافری وجود دارد و هزینه‌های اضافه‌بار پای پروازها بسیار بالاست.

اما با استفاده از خدمات فریت‌ بار، این هزینه‌ها به شکل قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. همچنین، فریت‌بار امکان حمل بار با وزن و ابعاد مختلف را دارد که به معنای امکان ارسال محموله‌های بزرگ‌تر یا چندین محموله کوچک‌تر در یک‌بار است. در خصوص حمل بار تجاری نیز در روش فریت کردن بار به انگلیس تمامی مراحل به شکل حرفه‌ای و با رعایت تمامی قوانین تجاری و گمرکی انجام می‌شود تا از بروز هر مشکلی در هنگام ترخیص کالا جلوگیری شود.

چگونگی و نحوه ارسال بار به انگلیس، هزینه فریت‌بار به شهرهای مختلف انگلستان، مدارک موردنیاز و… همه‌وهمه مواردی هستند که پیش از هر اقدامی باید دراین‌خصوص از کارشناسان و افراد حرفه‌ای کسب اطلاعات کرد. کافی‌ست با کارشناسان ما در سپکس تماس بگیرد و از چندوچون فریت‌بار به انگلستان مطلع شوید.

حمل هوایی

حمل هوایی

ارسال سریع

ارسال۳ تا ۵ روز کاری

کارشناسان با تجربه

کارشناسان با تجربه

خدمات فریت‌بار به انگلستان

فریت‌ بار به انگلیس یک روش حمل بار بسیار پرکاربرد و به‌صرفه است. این سرویس می‌تواند نیازهای متنوع افراد و شرکت‌ها را در زمینه‌های مختلف برآورده کند و پاسخگوی آنها باشد. می‌توان با آن انواع مختلفی از بار را به این کشور ارسال کرد، از جمله:

مراحل فریت‌بار انگلیس

شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی سپکس با درک دغدغه‌های مسافرین و تجار، مجموعه‌ای از خدمات جامع و تخصصی را طی مراحل زیر برای انتقال ایمن و قانونی بار شما به انگلستان ارائه می‌دهد:

  • پس از درخواست مشتری برای حمل بار به انگلستان، ابتدا مشاوره رایگان انجام خواهد شد.
  • برای دریافت مجوزهای لازم جهت فریت‌بار اقدام می‌شود.
  • سپس، بسته‌بندی و پالت‌بندی بار با استفاده از تجهیزات و ابزار استاندارد توسط کارشناسان متخصص انجام می‌گیرد.
  • در تاریخ مقرر، ارسال بار به فرودگاه امام خمینی انجام خواهد شد.
  • انجام تشریفات گمرکی، ارائه مدارک موردنیاز به گمرک و تنظیم فرم‌های مربوطه صورت می‌گیرد.
  • الصاق تگ و لیبل، ایکس ری و تحویل بار به شرکت هواپیمایی موردنظر
  • پس از آن، بار به‌صورت قانونی از طریق پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی به مقصد انگلستان ارسال می‌شود.
  • در نهایت، بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ حمل بین‌المللی صادر و تحویل فرستنده خواهد شد.
  • ردیابی و پیگیری مرسولات در طول مسیر و ارائه گزارش پیشرفت تا رسیدن به مقصد در انگلستان از خدمات پشتیبانی حرفه‌ای در سپکس است.

در فرایند ارسال بار از ایران به انگلیس، با بهره‌گیری از تجربه و تخصص کارشناسان در تیم سپکس، تمامی تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای انجام می‌شود. در صورت هرگونه سؤال یا درخواست، می‌توانید با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

مدارک موردنیاز برای فریت‌بار به انگلیس

چه قصد داشته باشید وسایل شخصی خود را به انگلستان بفرستید و یا محموله‌های تجاری را به آن کشور صادر کنید، مدارک و مستندات زیر نیاز است:

برای فریت‌بار مسافری:

برای ارسال بار تجاری:

ارائه مدارک کامل و بدون نقص به شرکت حمل بار، یکی از عوامل مهم در تسریع و تسهیل فرایند ارسال بار به انگلستان است. در صورت هرگونه سؤال یا نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه، با کارشناسان سپکس در تماس باشید تا ارسال بارهای شما به انگلستان کاملاً مطمئن و بدون دردسر انجام شود.

تعرفه‌ها و هزینه فریت‌بار به انگلیس

هزینه ارسال بار به انگلستان به عوامل مختلفی وابسته است که مهم‌ترین آن ابعاد و وزن بار، نوع کالا، زمان ارسال، نوع حمل‌ونقل، مسافت و مسیر، شرکت حمل بار، نحوه بسته‌بندی و همچنین هزینه‌های جانبی مانند بارنامه هوایی، توزین، تخلیه و بارگیری، انبارداری، اخذ مجوزها و تشریفات گمرکی، گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری است. با محاسبه دقیق تمام این پارامترها می‌توان هزینه نهایی ارسال بار به انگلیس را محاسبه کرد. جهت آگاهی از تعرفه‌های ارسال بار به انگلیس می‌توانید از کارشناسان سپکس اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید.

فرودگاه‌های مهم انگلیس

فرودگاه لندن هیترو (London Heathrow - LHR)

فرودگاه لندن گتویک (London Gatwick - LGW)

فرودگاه منچستر (Manchester Airport - MAN)

فرودگاه بیرمنگام (Birmingham Airport - BHX)

فریت‌بار به لندن

لندن به‌عنوان پایتخت و بزرگ‌ترین شهر انگلستان، یکی از مراکز مهم اقتصادی، تجاری و فرهنگی در جهان است که موجب جذب مهاجران و کسب‌وکارهای زیادی به این شهر می‌شود.

شرایط رفاهی، آموزشی و اجتماعی بسیار مطلوب لندن باعث شده که این شهر یکی از مقاصد مهم برای زندگی، کار و تحصیل باشد و طبیعتاً به‌عنوان یک شهر مهاجرپذیر، شاهد تقاضای زیادی برای خدمات ارسال بار و وسایل افراد و شرکت‌‌ها به آن است.

شرکت بین‌المللی سپکس به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات حمل بار به لندن، به افرادی که قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا کار در لندن را دارند، در تسهیل روند انتقال وسایل و بار آن‌ها به شهر لندن کمک خواهد کرد.

فریت‌بار به منچستر

منچستر یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت شمال غربی انگلستان است. این شهر از نظر اقتصادی و فرهنگی، یکی از مراکز مهم این کشور به شمار می‌رود و مسافران زیادی به دلیل موقعیت مهم آن به این شهر تردد دارند. ازاین‌رو، دارای فرودگاهی بزرگ و بین‌المللی به همین نام است که یکی از مهم‌ترین مبادی حمل‌ونقل هوایی در انگلستان محسوب شده و تنها در سال گذشته بیش از ۲۸ میلیون مسافر و حجم قابل‌توجهی بار را جابه‌جا کرده است.

از جمله خدمات شرکت سپکس، فریت‌بار برای متقاضیان ارسال بار از ایران به این شهر است. از پیگیری درخواست و بسته‌بندی بار تا انجام امور گمرکی و حمل هوایی بار با بهترین نرخ توسط این شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی، به مسافرین این اطمینان را خواهد داد که فرایند ارسال بار به این شهر با هزینه‌ای به‌صرفه و در نهایت ایمنی و سلامت محموله‌، انجام خواهد شد.

فریت‌بار مسافری و ارسال بار تجاری به انگلستان با سپکس

حمل بار به انگلستان به دو روش حمل بار مسافری و تجاری انجام می‌شود. در زمینه ارسال بار مسافری، مجموعه سپکس با دریافت سفارش از مشتریان، وسایل و لوازم شخصی آنها را به‌صورت ایمن و سریع به مقصد موردنظر در انگلستان ارسال خواهد کرد. این خدمات شامل بسته‌بندی، انجام امور گمرکی، حمل هوایی و تحویل در مقصد است. همچنین این شرکت، برای صادرکنندگانی که در زمینه صادرات کالا به انگلستان یا سایر کشورها فعالیت دارند، امکان ارسال بارهای تجاری به این کشور را فراهم می‌کند. امکانات و زیرساخت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی سپکس، در کنار توسط کامل کارشناسان بر مقررات گمرکی و لجستیکی، فرایند ارسال بار به انگلستان را به تجربه‌ای آسان و بی‌دردسر تبدیل خواهد کرد.

سؤالات متداول

ورود کدام کالاها به انگلستان ممنوع است؟

ورود برخی کالاها به انگلستان غیرمجاز بوده و برخی دیگر محدودیت در ورود دارند. ارسال سلاح گرم و سرد، مواد مخدر و مشروبات الکلی، گونه‌های جانوری و گیاهی در حال انقراض، گوشت و محصولات لبنی، عتیقه و الماس ممنوع بوده و کالاهایی مانند مصنوعات طلا و نقره تا ۱۵۰ گرم برای هر نفر، قالی و قالیچه دستباف تا ۲۰ متر برای هر نفر، سیگار تا ۲۰۰ نخ، تنباکو تا ۲۵۰ گرم و اقلام تولیدی اتحادیه اروپا تا ۱۰۰۰ پوند محدودیت در ارسال دارند.

با کدام خطوط هوایی ارسال بار به انگلستان انجام می‌شود؟

شرکت هواپیمایی ایران‌ایر فقط به فرودگاه لندن هیترو (LHR) حمل بار دارد و اگر کسی بخواهد بارش را به فرودگاه دیگری در انگلستان بفرستد، باید از طریق خطوط هوایی مانند قطر، امارات و لوفت‌هانزا که به تمام فرودگاه‌های اصلی انگلستان حمل بار دارند، اقدام کند.

فریت‌بار هوایی به انگلستان چندروزه انجام می‌شود؟

زمان رسیدن بار تا حد زیادی به شرکت هواپیمایی که برای حمل بار انتخاب می‌شود بستگی دارد. همچنین مسیر پرواز و ترافیک بار در فرودگاه امام خمینی، می‌توانند بر زمان رسیدن بار تأثیرگذار باشند. معمولاً ۴ تا ۵ روز کاری ارسال بار از باربری فرودگاه امام تا مقصد در انگلستان زمان خواهد برد.

آیا هزینه فریت‌بار به شهرهای مختلف انگلستان متفاوت است؟

بله، هزینه ارسال بار به شهرهای مختلف انگلستان متفاوت است و معمولاً، فریت‌بار به شهرهای مرکزی و بزرگ انگلستان مانند لندن، منچستر و بیرمنگام ارزان‌تر از شهرهای کوچک‌تر و دورافتاده‌تر است.